p

p

p

Садовий міні трактор AVANT серія 200

AVANT розробив довгоочікуваний новий тип машини – машина, яка заповнює пробіл на ринку. Використовуючи сучасну і передову гідравліку AVANT розробив компактний, ефективний, повнопривідний 4х4 екскаватор погрузчик, що дозволяє працювати з робочим обладнанням.
Новий AVANT був розроблений з думкою про наступні групи клієнтів:
• Активні люди
• Садоводи-любителі та професіонали
• Компанії, що доглядають за територією200-а серія AVANT це:
• Більше ніж квадроцикл
• Більше ніж компактний трактор
• Більше ніж косарка
Przykładowa grafika
Przykładowa grafika
AVANT замість трактора
З екскаватором погрузчиком AVANT 200 серії Ви отримуєте доступ в місця, недоступні для інших машин. Швидко і ефективно виконаєте всі роботи. З машиною AVANT Ви виявите, що для неї завжди буде робота. Машини 200 серії це більше ніж квадроцикл, більш ніж трактор або самохідна косарка.AVANT набагато більш гнучкий і універсальною, ніж звичайний мінітрактор. З AVANT ви можете легко зробити роботу розробників, навіть у важкодоступних місцях – круглий рік. Чотири колеса, сильна рама і потужна гідравліка дозволяють використовувати широкий діапазон навісного.Взимку легко і швидко можна прибрати сніг, посипати пісок і сіль, влітку Ви можете працювати в саду, парку тією ж машиною. Екскаватор погрузчик AVANT також може бути обладнаний фарами і поворотами – це дозволяє Вам рухатися по дорогах загального користування. Мінітрактор AVANT є ідеальним багатоцільовим інструментом на цілий рік – для дому та бізнесу. Для великих маєтків дуже корисний, щоб заощадити час і гроші. Багато заможних людей вже використовують екскаватор погрузчик AVANT серії 200, де вони утримують територію в чистоті.
Przykładowa grafika
AVANT замість газонокосаркиСкошування трави є простою операцією, проте створення газону потребує більше зусиль і праці, для цього орендується відповідне обладнання. З AVANTом і його навісним обладнаннями Ви можете легко і швидко створювати нові газони, ставки, садити дерева та чагарники і навіть викопати фонтан. Експлуатація і підготовка до роботи також є легкою і кожен може впоратися з цим без необхідності спеціалізованого навчання. З тим же екскаватором погрузчиком Ви можете перевозити і вирівнювати пісок і землю, навіть у тих місцях, де інші машини цього не можуть.Мала вага і компактні розміри роблять AVANT серії 200 легкими у перевозенні на великі відстані на трейлері, всередині фургону або пікапу.І, звичайно, з екскаватором погрузчиком AVANTом Ви також можете косити газон і підмітати парки як з найкращою машиною створеною саме для цього.AVANT – ідеально підходить для озеленення..

Постійний повний привід
Постійний привід на всі чотири колеса екскаватора погрузчика AVANT забезпечує відмінну стійкість і тягу на будь-якій поверхні.
Додаткова гідравліка
Додаткова гідравлічна система AVANT є надзвичайно потужною в порівнянні з розмірами всієї машини. Для важких робіт також доступна система охолодження гідравлічного масла.
Кабіна
Органи управління ідеально розташований в кабіні AVANT. В кабіні є багато місця для ніг навіть для високих людей. Видимість навісного обладнання відмінна. Каркас безпеки з сонцезахисним дашком з оргскла забезпечує відмінний захист оператора машини.

ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ

Простота
Швидкість контролюється двома педалями: одина для руху вперед , друга для руху назад. Ці педалі також виступають в якості коробки передач – чим сильніше вона буде натиснута, тим швидше машина буде рухатися. Коли підняти ногу з педалі, машина зупиняється. Керування такою машиною не може бути простішим!

Органи управління
Стріла управляється джойстиком. Система вирівнювання робочого обладнання дозволяє піднімати і опускати стрілу навантажувача дуже просто. Додаткова гідравлічна система контролюється за допомогою педалі, розташованій в підлозі в зручному для оператора місці.

Безпека
Необмежена видимість на 360о, легкі і зручні у використанні органи управління, система вирівнювання робочого обладнання, противаги в задній частині машини – це стандартні опції AVANT, що підвищують безпеку. На додаток до цього є рама безпеки та дашок для забезпечення безпеки та захисту у разі поганої погоди

Avant 218 Avant 220
Двигун Kohler V18 (США) Kohler V20 (США)
Тип бензин
2 цил., 4-тактний
бензин
2 цил., 4-тактний
Потужність 18 к.с. 20 л.с.
Об’єм 624 куб. см 624 куб. см
Охолодження повітряне повітряне
Макс. швидкість 10 км / год 10 км / год
Тягове зусилля 600 кгс 600 кгс
Трансмісія гідростатична, повний привід 4х4 – окремий гідромотор на кожне колесо
Потужність дод. гідросистеми 23 л / хв, 185 бар 29 л / хв, 200 бар
Макс. вантажопідйомність 350 кг 350 кг
Макс. висота підйому стріли 1470 мм 1470 мм
Шини 20х8 ,00-10”Grass або 21х8.00-10”TR
Вага 590 кг 620 кг
Базова комплектація блокування диференціалу, каркас безпеки з сонцезахисним дашком, лічильник мотогодин, 2 фари, інтегрована противага, система самовирівнювання навісного обладнання, радіатор гідравлічного масла, фаркоп

Брошура у форматі PDF (англ.)