p

p

p

Садовий міні трактор AVANT серія 400

Повністю нова серія AVANT 400
Найбільш нова модель  телескопічного навантажувача AVANTу, 420 грає дуже важливу роль у сім’ї навантажувачів Avant. Це машина, яку запитують клієнти: компактний, економічний багатофункційний мінітрактор з дизельним двигуном, у якого достатньо потужності для різноманітних робіт на цілий рік. Продуктивність і спритність
Багатофункційність
Ергономіка
Безпека
 AVANT 400
 AVANT 400
 AVANT 400 Відмінна ергономікаНайкраща позиція оператора• Розташоване в передній частині телескопічного навантажувача сидіння оператора знаходиться настільки близько до робочого обладнання наскільки це можливо з огляду на безпеку, забезпечуючи безпрецедентний огляд.• Це забезпечує відмінну продуктивність, точність і безпеку.Асиметрично зміщена стріла• Широке поле зору забезпечує ідеальний контроль за робочим обладнанням телескопічного навантажувача

• Більш точне управління, продуктивність і безпека

• Оператору не потрібно вставати з крісла, щоб забезпечити гарну видимість робочого обладнання

Найкращий клас ергономіки

• Достатньо місця навіть для високих операторів

• Просте управління телескопічним навантажувачем – добре розміщені органи управління

• Безпечний і легкий доступ до сидіння

• Каркас безпеки ROPS з сонцезахисним дашком з оргскла в базовій комплектації

Шарнірно-схрещений телескопічний навантажувачAVANT 400 з сучасною конструкцією стрілиУнікальні конструктивні рішення AVANTу роблять його неперевершеним у своєму класі. Все це забезпечує більший комфорт, продуктивність і якість праці.Продуктивність• Достатньо потужності для роботи з вантажами до 650кг• Геніальна стріла – максимальна висота розвантаження 2750мм• Потужна додаткова гідравлічна система з максимальним потоком масла 31 л / хв.• Максимальна швидкість руху 12 км / год  AVANT 400
 AVANT 400
  • Шарнірно-схрещена рама

Шарнірно-схрещена рама не дозволяє телескопічному навантажувачу кренитися на бік – це дуже важлива особливість у машин такого розміру. Завдяки жорсткій конструкції ризик перекидання машини значно менший, вся вага машини діє як противага і зберігає шасі стабільним. Багато операторів AVANTу має позитивний досвід роботи з такою конструкцією.

Каркас безпеки

Каркас безпеки ROPS входить до стандарної комплектації разом з сонцезахисним дашком з оргскла, відповідає нормам безпеки і стандартам ISO.

Телескопічна стріла

Телескопічна стріла забезпечує основу стійкості всієї машини. Рекомендується утримувати вантаж як можливо ближче до машини. Функцію висування телескопічної секції навантажувача  стріли слід використовувати в окремих випадках.

Датчик навантаження

У моделі  телескопічного навантажувача AVANT 400 датчик навантаження використовується в якості стандартного обладнання. У разі перевищення допустимих параметрів ваги вантажів, коли задні колеса можуть відірватися від землі, оператор попереджується звуковим сигналом. Оператор повинен зменшити телескопічну секцію стріли або іншим шляхом наблизити вантаж до машини.

Технічні характеристики

Модель Avant 420
Двигун Kubota D722 (Японія)
- Паливо дизель
- Потужність / Об’єм 20 к.с. / 719 куб. см
- Охолодження рідинне
Макс. швидкість 12 км / год
Тягове зусилля 700 кгс
Дод. гідросистема 31 л / хв, 185 бар
Трансмісія Безступінчата гідростатична, Постійний повний привід з окремими гідромотором на кожному колесі
Макс. висота підйому стріли 2265 мм, телескопічна – 2750 мм
Макс. підйомне зусилля стріли 1000 кг
Номінальна вантажопідйомність * 470 кг
Перекидне навантаження ** 650 кг
Макс. виривне зусилля ковша 650 кг
Радіус повороту, внутр. / зовнішній 880 / 1970 мм
Стандартні шини Trelleborg 23х8.50 -12”
Grass або TR профіль
Довжина без ковша 2195 мм
Ширина 1050 мм
Висота 1980 мм
Вага 980 кг
Базова комплектація Телескопічна стріла, каркас безпеки ROPS з сонцезахисним дашком, гідрокермо, блокування диференціалу (гідравлічний аналог), датчик вантажопідйомності (попередження перекидання), тахометр, лічильник мотогодин, датчики температури і палива, 2 передні фари, радіатор гідравлічного масла, передпусковий підігрів блоку двигуна (для низьких температур)

* Полный подъем стрелы без выдвинутой телескопической секции, центр тяжести груза на расстоянии 250 мм от конца стрелы , на ровной поверхности с оператором 75 кг.

Вес груза, транспортируемого низко над землей, навесное оборудование 70кг. Грузоподъемность и опрокидывающая нагрузка погрузчика ограничиваются его устойчивостью (возможностью опрокидывания) относительно передней оси, но не ограничиваются подъемным усилием стрелы и поэтому могут быть увеличены дополнительными задними противовесами (опция).

Брошура у форматі PDF (англ.)

Найкраща позиція оператора
Розташоване в передній частині машини сидіння оператора знаходиться настільки близько до робочого обладнання наскільки це можливо з огляду на безпеку, забезпечуючи безпрецедентний огляд.
Це забезпечує відмінну продуктивність, точність і безпеку.
Асиметрично зміщена стріла

Широке поле зору забезпечує ідеальний контроль за робочим обладнанням

Більш точне управління, продуктивність і безпека
Оператору не потрібно вставати з крісла, щоб забезпечити гарну видимість робочого обладнання