p

p

p

Садовий міні трактор AVANT серія 700

Новий вилочний навантажувач AVANT 700

У новій моделі вилочних навантажувачів AVANT 700 серії доопрацьовані технічні характеристики, які по достоїнству оцінять клієнти:● Продуктивність і маневреність● Багатофункційність ● Ергономіка ● Безпека  AVANT 400

 AVANT 700
Правильна модель для всіх завдань

У обидвох моделях вилочних навантажувачів AVANT 700 серії покращена вантажопідйомність до 1400 кг. Вони можуть виконувати більше завдань, ніж попередні, менші моделі AVANT, не втрачаючи відмінну особливість AVANT: гладкість операцій.AVANT 745
• для завдань, що вимагають хорошої вантажопідйомності
• для завдань, що вимагають високий потік додаткової гідравлічної системи вилочного навантажувача
• для завдань, де швидкість до 15 км / год є достатньою для вилочного навантажувача AVANT 750
• для завдань, що вимагають хорошої вантажопідйомності
• для завдань, що вимагають високий потік додаткової гідравлічної системи
• для завдань, які вимагають швидкості 25 км / год
• для завдань, які потребують високого тягового зусилля машини

AVANT 700
AVANT 700
Краща ергономіка
 AVANT 700 Краще положення оператора• Сидіння оператора машини розташоване в передній частині вилочного навантажувача  настільки близько до робочого обладнання, наскільки це можливо з міркувань безпеки, забезпечуючи необмежений огляд обладнання• Це забезпечує високу продуктивність, точність і безпеку робіт Асиметрично зміщена стріла• Широке поле зору – ідеальний інструмент контролю роботи• Більш точне управління, продуктивність і безпека• Оператору не потрібно вставати з крісла, щоб забезпечити гарну видимість роботи обладнанняЕргономіка ТОП-класу• Багато місця навіть для високих операторів• Просте управління машиною – добре розміщені органи управління• Відмінне управління як машиною, так і навісним обладнанням• Безпечний і легкий доступ до сидіння оператора вилочного навантажувача • Каркас безпеки (ROPS) з сонцезахисним дашком з оргскла використовується в стандартній комплектації

AVANT 700

Безпека

Жорстке шарнірно-схрещене з’єднання

Спеціальна конструкція шарніру, що з’єднує піврами вилочного навантажувача AVANT, є дуже важливою особливістю в машині такого розмір. Завдяки такій конструкції ризик перекидання значно менший, оскільки уся вага машини працює, як противага і забезпечує стабільність шасі мінітрактора. Багато операторів вилочного навантажувача  AVANT вже оцінили переваги даної конструкції.

Каркасом безпеки

Каркас безпеки ROPS захищає оператора від травм через можливі наслідки зіткнення з виступами, наприклад, при русі назад. Каркас безпеки у поєднанні з дашком безпеки FOPS, в якості додаткової опції, відповідає стандартам безпеки на основі тестів і отриманих сертифікатів безпеки ISO 3471(ROPS) та ISO 3449 (FOPS).

Телескопічна стріла

Вирішальним фактором відмінної стабільності навантажувач завдячує унікальній конструкції стріли. Телескопічна стріла вилочного навантажувача забезпечує хорошу дальність при розкладеній телескопічній секції, і максимальну стабільність, коли телескопічна секція складена і вантаж розташований близько до машини під час транспортування

Система самовирівнювання робочого обладнання

Система самовирівнювання робочого обладнання робить переміщення вантажів швидшим і більш точним. Система забезпечує однаковий нахил робочого обладнання при будь-якому положенні стріли.

Датчик навантаження

Датчик навантаження входить в стандартну комплектацію вилочного навантажувача AVANT 700 серії. Звуковий сигнал спрацьовує, якщо задні колеса намагаються відірватись від землі. Це попередження дає оператору більше часу для реагування у випадку, коли машина стає нестабільною.

AVANT 700AVANT 700

Технічні характеристики

Модель Avant 745 Avant 750
Двигун Kubota V2403 (Японія) Kubota V2403 (Японія)
- Паливо дизель дизель
- Потужність / Об’єм 49 к.с. / 2434 куб. см 49 к.с. / 2434 куб. см
- Охолодження рідинне рідинне
Макс. швидкість 15 км / год (12 км / год – опція) 25 км / год / 22 км / год
Тягове зусилля 1100кгС (1400кгС – опція) 1900кгС / 1700кгС
Дод. гідросистема 70 л / хв, 240 бар 70 л / хв, 240 бар
Трансмісія Безступінчата гідростатична, постійний повний привід з окремим гідромотором на кожному колесі
Макс. висота підйому стріли 2505 мм,
телескопіч. - 2990 мм
2525 мм,
телескопіч. - 3010 мм
Макс. підйомне зусилля стріли 2100 кг 2100 кг
Номінальна вантажопідйомність * 1200 кг 1250 кг
Перекидне навантаження ** 1400 кг 1400 кг
Макс. виривне зусилля ковша 1400 кг 1400 кг
Радіус повороту, внутр. / зовнішній 1240 / 2780 мм 1240 / 2780 мм
Стандартні шини 320/60-12 “HD TR профіль
або 26х12.00-12”Grass профіль
29х12.50-15”
TR профіль
або 26х12.00-12”Grass профіль
Довжина без ковша 2885 мм 2885 мм
Ширина 1360 мм 1370 мм
Висота 2070 мм 2110 мм
Вага 1650 кг 1700 кг
Базова комплектація Телескопічна стріла, крісло з амортизацією, підігрівом, підлокітниками і ременем безпеки, каркас безпеки ROPS з сонцезахисним дашком, гідрокермо, блокування диференціалу (гідравлічний аналог), датчик вантажопідйомності (попередження перекидання), тахометр, лічильник мотогодин, датчики температури і палива, 2 передні фари, інтегрована задня противага 170кг, радіатор гідравлічного масла, передпусковий підігрів блоку двигуна (для низьких температур), багатофункціональний джойстик

* Повний підйом стріли без висунутої телескопічною секції, центр ваги вантажу на відстані 250 мм від кінця стріли, на рівній поверхні, з оператором 75 кг.

** Вага вантажу, що транспортується низько над землею, навісне обладнання 70кг.

Вантажопідйомність і перекидне навантаження вилочного навантажувача обмежуються його стійкістю (можливістю перекидання) відносно передньої осі, але не обмежуються підйомним зусиллям стріли і тому можуть бути збільшені додатковими задніми противагами (опція).

Брошура у форматі PDF (англ.)

Жорстке шарнірно-схрещене з’єднання
Спеціальна конструкція шарніру, що з’єднує піврами
AVANT, є дуже важливою особливістю в машині такого розмір. Завдяки такій конструкції ризик перекидання значно менший, оскільки уся вага машини працює, як противага і забезпечує стабільність шасі. Багато операторів AVANT вже оцінили переваги даної конструкції.


Каркасом
безпеки
Каркас
безпеки ROPS захищає оператора від травм через можливі наслідки зіткнення з виступами, наприклад, при русі назад. Каркас безпеки у поєднанні з дашком безпеки FOPS, в якості додаткової опції, відповідає стандартам безпеки на основі тестів і отриманих сертифікатів безпеки ISO 3471(ROPS) та ISO 3449 (FOPS).

Телескопічна стріла
Вирішальним фактором відмінної стабільності навантажувач завдячує унікальній конструкції стріли. Телескопічна стріла навантажувача забезпечує хорошу дальність при розкладеній телескопічній секції, і максимальну стабільність, коли телескопічна секція складена і вантаж розташований близько до машини під час транспортування

Система самовирівнювання робочого обладнання
Система самовирівнювання робочого обладнання робить переміщення вантажів швидшим
і більш точним. Система забезпечує однаковий нахил робочого обладнання при будь-якому положенні стріли.

Датчик навантаження
Датчик навантаження входить в стандартну комплектацію AVANT 700 серії. Звуковий сигнал спрацьовує, якщо задні колеса намагаються відірватись від землі. Це попередження дає оператору більше часу для реагування у випадку, коли машина стає нестабільною.