p

p

p

Дизельні мінітрактори і навантажувачі “AVANT”

Купити погрузчики і мінітрактои
Погрузчики

Завод-виробник Avant Tecno OY заснований в 1991р. в передмісті г.Тампере, Фінляндія і з початку діяльності спеціалізується на виробництві високоякісної малогабаритної багатофункціональної спецтехніки, призначеної як для важкого професійного використання, так і для вимогливих любителів. Сьогодні спецтехніка AVANT – законодавець світового ринку універсальних дизельних мінітракторів і навантажувачів з шарнірно-схрещеною конструкцією рами.
AVANT виготовляє спецтехніку, використовуючи найсучасніші методи і переваги серійного виробництва. Контроль якості та різноманітні тести кожної машини до її відвантаження є невід’ємними в системі контролю якості AVANT.

Універсальні дизельні навантажувачі AVANT пропонують неперевершену універсальність на ринку будівельної, господарської та садової міні-техніки – понад 60 видів (понад 100 найменувань) високоякісного швидкозмінною робочого обладнання дозволяють застосовувати їх в ландшафтно-озеленювальні сфері, будівництві, ЖКГ, тваринництві, на виробництвах і будь-яких інших галузях, де необхідно:

- Підвищити ефективність праці і зменшити витрати на його оплату;
- Самостійно вирішувати завдання з благоустрою, прибирання своєї території і багато інших завдань по господарству.
Тут AVANT – ключ до самостійного виконання робіт.

Спецтехніка AVANT – “універсальні трактори і навантажувачі”, але їх також можна сміливо називати універсальними мінітракторами, так як AVANT виконують будь-яку роботу, яку виконують господарські та садові міні-трактори. Тим не менш, будучи більш багатофункціональними і маневреними, як кажуть самі користувачі – “спритними”, фінські малюки на практиці набагато ефективніші. Функціонально, крім дизельного мінітрактора, AVANT чудово замінює райдер, самохідну газонокосарку, утилітарний квадроцикл, міні-екскаватор і просту садово-будівельну тачку. А купивши мінітрактор – ви отримаєте лише одну з безлічі його функцій.
Якщо Ви маєте намір купити навантажувач чи ммінітрактор, то кращим придбанням буде продукція компанії Avant Tecno OY.

Один AVANT дизельний мінітрактор може виконати роботу бригади робітників або декількох різних машин, у тому числі в обмежених умовах. У ландшафній сфері – це землерийні, бурові, планувальні, культиваційні, вантажопідйомні роботи і навіть укладання бруківки. Міні трактори AVANT – ефективні машини для ЖКГ на цілий рік. Взимку з AVANT Ви можете прибирати сніг і розкидати пісок або сіль. Влітку AVANT буде машиною для стрижки газонів та кущів, підмітання та миття території. Мінітрактор AVANT також легко і швидко наколить дрова, подрібнить гілки, перевезе вантаж у причепі і вирішить багато інших завдань по господарству. Автонавантажувачі AVANT популярні серед фермерів. Розподіл сіна, силосу, видалення гною і підмітання – найбільш поширені роботи на фермі. На будівництві спецтехніка AVANT – ідеальні машини для різноманітних допоміжних робіт всередині будівель. Наприклад, вони будуть дуже ефективні з гідромолотом і ковшем.
Купивши навантажувач AVANT  ви зможе більше, ніж Ви думаєте!

Всі навантажувачі AVANT дуже економічні – витрата палива середніх по потужності дизельних моделей, при більшості видів робіт, в середньому становить 2-3л в мотогодину. Вони надійні, довговічні і прості в обслуговуванні. Конструкції всіх моделей AVANT, на відміну від простих компактних тракторів, мають мінімум механічних вузлів з швидкозношуваних деталей. Наприклад, гідравлічна трансмісія AVANT повністю виключає механіку – немає ніяких зчеплень, редукторів, карданних, ланцюгових і інших механічних передач, а кожне колесо обертається безпосередньо окремим гідромотором (постійний повний привід – 4WD), що теж виключає механіку в приводі і забезпечує високу прохідність. На великі відстані спецтехніку AVANT легко перевозити на причепі або малотоннажній вантажівці.

Управляти шарнірно-зчленованими мінітракторами AVANT дуже легко – навіть аматор-початківець швидко освоїть керування. Наприклад хід дизельного навантажувача  управляється тільки за допомогою двох педалей: права – для руху вперед, ліва – назад, для зупинки машини необхідно просто підняти ногу з педалі. Маневрування здійснюється за допомогою гідрокерма. Підключення і зміна навісного робочого обладнання відбувається швидко без застосування інструментів. Все це, поряд з простотою обслуговування, робить професійну спецтехніку AVANT доступною також і для непрофесіоналів.

Шарнірно-схрещена конструкція рами, що застосовується в найбільш популярних моделях – серії 200, 400, 500, 600 і 700, є відмінною особливістю AVANT. Світовий досвід використання такої конструкції в техніці різних класів доводить переваги маневрування і розвороту з використанням піврам, що складаються. До них, крім високої маневреності, можна віднести:
- Екологічність і делікатність: мінімальний впливу коліс дизельного навантажувача на опорну поверхню, у зв’язку з чим значно розширюється зона доступу навантажувача до роботи на таких делікатних поверхнях, як газони, бруківка тощо, а планувальні ландшафтні роботи виконуються швидше і якісніше. Тільки завдяки цьому багато професіоналів ландшафтно-озеленювальної сфери надають перевагу шарнірно-схрещеній рамі перед бортовою концепцією розвороту;
- Підвищена прохідність: за рахунок центрального розташування шарніру колія задніх коліс практично збігається з колією передніх, тобто задні колеса йдуть по готовій колії від передніх коліс;
- Точність: плавність повороту піврам відносно осі при обертанні керма забезпечує точне і акуратне зміщення навісного обладнання по горизонталі вліво або вправо, наприклад, при виконанні вантажопідйомних або ландшафтних робіт, особливо це допомагає в обмежених умовах.
- Ергономічність: місце оператора знаходиться на передній піврамі, де також розміщуються органи управління і гідравлічний бак. Таким чином, водій-оператор максимально ізольований від джерела шкідливих вібрацій – дизельного двигуна, розміщеного на задній піврамі.

Для підвищення ефективності роботи і для більшого комфорту оператора в різних робочих умовах дизельні мінітрактори можуть оснащуватися різними додатковими опціями, наприклад, противагами для збільшення вантажопідйомності, спеціальним світловим обладнанням для роботи на дорогах і багатьма іншими. А моделі 400, 500, 600 і 700 серій можуть оснащуватися 3-ма різними типами кабін.